Fallkniven DC4 Biley Taşı

Marka: Fallkniven
Ürün Kodu: DC4
Stok Durumu: Tükendi
Satış Fiyatı
348.68TL

Havale (%5 İndirim)
331.25TL
   0 yorum  |  Yorum Yap
Galeri Güvenlik WhatsApp Numarası Galeri Güvenlik İletişim

Fallkniven DC4 Biley Taşı

Türkiye'de herkesin uzun zamandan bu yana  beklediği ve yurt dışından temin etme yollarına gittiği bir başka ürünü daha sunmaktan dolayı mutluyuz. Elmas/seramik kombinasyonu bu biley taşı ile her tür bileme işlerinizi halledebilirsiniz. Yeni geliştirilen DC3 ve DC4 biley taşları 25 micron elmas ve sentetik safirden elde edilen çok özel bir seramik taşı ihtiva eder. Bu malzemelerin avantajı aşınsalar bile düzlemselliğini muhafaza edebiliyor olmalarıdır ki bu da bileme işinde son derece önemlidir. Ayrıca bilinen en sert malzemeler olmaları nedeniyle son derece sert toz çelikten üretilen bıçaklar da dahil olmak üzere her tür çeliği keskinleştirebilir. Bu taşlar herhangi bir yağlama gerektirmez ancak işlem sonrası ılık su ve sıvı sabun ile temizlemeniz önerilir. Bu taşlar ilk etapta gözünüze kaba görünebilir ancak kullandıkça görünüşlerinin değiştiğini göreceksiniz.  Ürünle birlikte deri kesesi de sevk edilir. 


Ebatlar: 32 x 100 mm
Ağırlık: 65 g
Made İn Sweden

DC Biley taşını nasıl kullanacaksınız?
Bıçağınız körse, öncelikle elmas taşla başlamanızı öneririz. Bıçağın ağzı orjinal şekline kavuştuktan sonra jilet kadar keskin bir bıçağa sahip olmak için seramik taşla narince çapakları alın. 
Yağ ya da su kullanmayın. 
Bıçağı taşın üzerine yatırmakla başlayın. Her seferinde bıçağı yaklaşık olarak kalınlığı kadar yükseltin ve dairesel hareketle bıçağınızı sürtün. 

Mürekkep Numarası
Ağzı keçe uçlu bir kalemle işaretleyin. Böylelikle bileme işleminde kat ettiğiniz mesafeyi çıkan boyayı gözlemleyerek tespit edebilirsiniz. 

Keskinlik nasıl kontrol edilir?
Bıçağınızın keskinliğini kontrol etmek için bıçağın ağzını tırnağınızın üzerinde çok hafifçe sürtün. Kesiyorsa, bıçağınız birçok iş için yeterince keskin demektir. 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: