Böker Magnum Arctic Ocean Sailor Çakı

Marka: Böker
Ürün Kodu: 01RY844
Stok Durumu: Tükendi
Satış Fiyatı
414.08TL

Havale (%5 İndirim)
393.38TL
   0 yorum  |  Yorum Yap
Galeri Güvenlik WhatsApp Numarası Galeri Güvenlik İletişim

Bu kutup denizcisinin adı ve kompozisyonu, kabiliyet bakımından uzak düşmediği, kutup keşfi yolculuklarından gelmektedir.

Uç noktasına doğru hafif kıvrım taşımakla beraber, denizcilikte kullanımıyla meşhur Wharncliffe yapısına yaklaştığı görülmektedir. Güçlü ve düz (flat) yapılan ağız açımı sayesinde, 440 çelikten namlusu, kalın halatları kesmeye uygundur. Başparmak çıkıntısı (thumb stud) ile tek elle açılabilen yandan kilitli (liner lock) çakının buz grisi G10 sap malzemesi, kaydırmazlığı pekiştirmek adına, klasik balık sırtı desende dokulandırılmıştır.

Kordon deliğine (lanyard hole) de sahip Arctic Ocean Sailor, taşlanmış klipsi ile kolaylıkla taşınabilmektedir.

Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
Ürün Cinsi : Çakı
Tam Uzunluk : 196 mm
Namlu Uzunluğu : 85 mm
Et Kalınlığı : 3.3 mm
Ağırlık : 169 gr
Çelik Cinsi : 440A
Sap Cinsi : G10

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: