Böker Magnum Backpacker

Marka: Böker
Ürün Kodu: 01EL605
Stok Durumu: Tükendi
Satış Fiyatı
229.00TL

Havale (%5 İndirim)
217.55TL
   0 yorum  |  Yorum Yap
Galeri Güvenlik WhatsApp Numarası Galeri Güvenlik İletişim

Yandan kilitli (liner lock) çakının parlatılmış 440 çelikten namlusu, flat grind (Hatta full flat grind-tam ve düz ağız açımı) yapıda. Sapta kullanılan ahşabın damarlı deseni ise gözler için başlı başına şölen. Backpacker; sadece sağ veya sol elle açılabilmesi için çift yönlü thumb stud' a (başparmak çıkıntısı), kordon deliğine (lanyard hole) ve cep klipsine sahip.

 

Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.

Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.

 

Alman bıçak devi,Böker Manufakturolarak üretimini Solingen'de sürdürürken;Böker Arbolito,Böker PlusveMagnum by Bökerisimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi.Böker Pluskonsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi.Magnum by Bökerise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.

Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.

 

Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

Ürün Cinsi : Katlanabilir Kilitli Çakı
Tam Uzunluk : 195 mm
Et Kalınlığı : 2.7 mm
Ağırlık : 108 gr
Çelik Cinsi : 440A
Sap Cinsi : Zeytin Ağacı

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: