Casström No.10 SFK Stab. Birch/SS/Flat Bushcraft Bıçak

Marka: Casström
Ürün Kodu: 13118
Stok Durumu: Tükendi
Satış Fiyatı
1,199.00TL

Havale (%5 İndirim)
1,139.05TL
   0 yorum  |  Yorum Yap
Galeri Güvenlik WhatsApp Numarası Galeri Güvenlik İletişim

Bu yeni yeni bıçak, avcılık, çalılık ve büyük açık havada genel kullanım için çok amaçlı bir bıçak olarak üretilmiştir. Bıçak 10 cm uzunluğundadır ve 3,8 mm kalınlığında İsveç 14C28N paslanmaz bıçak çeliğinden yapılmıştır ve 57-59 HRC sertliğe ulaşmak için ısıl işlemden geçirilmiştir. Tam düz taşlama.

Bu çarpıcı görünümlü bıçakların tutamakları, malzemenin yoğunluğunu artıran ve onu iklimden bağımsız olarak çatlaklara ve hareketlere karşı tamamen dirençsiz ve dayanıklı hale getiren akriliklerle lekelenmiş ağaçtan yapılmıştır. Yıkanabilir su geçirmez ve çok sert.

Bıçak konik kahverengi 3mm bitkisel tabaklanmış tam tahıl deriden yapılmış sağlam bir kaplı kılıf ile gelir. Kılıf, ekstra geniş bir kemer köprüsü, bir sıvı boşaltma deliği ve bir kordon deliği içerir.

ÇELİK HAKKINDA:
Sandvik 14C28N bıçak çeliği
Sandvik 14C28N, Sandvik'in bıçak çelikleri serisindeki son gelişmedir. Optimize edilmiş kimya, mükemmel kenar performansı (stabilite ve bir kenar alma özelliği), yüksek sertlik ve iyi korozyon direncinin eşsiz bir kombinasyonuna sahip üst sınıf bir bıçak çeliği sağlar. Bu yeni kalite, mikroyapıyı etkilemeden önceki kalitelere daha iyi sertlik ve aşınma direnci sağlar. Bıçak yeniden bileme bu nedenle kolaydır. Aynı zamanda, mikroçipleme ve kenar katlama veya yuvarlanma açısından kenar stabilitesi de iyidir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: