Guntack Altera 2 Çadır

Marka: Guntack
Ürün Kodu: 400339
Stok Durumu: Tükendi
Satış Fiyatı
449.00TL

Havale (%5 İndirim)
426.55TL
   0 yorum  |  Yorum Yap
Galeri Güvenlik WhatsApp Numarası Galeri Güvenlik İletişim

Altera 2 Çadır Avantajları
4 mevsim kullanım
Çift giriş ve sundurma
Çift tenteli kubbe tip iskelet
5000 mm taban kumaşı su geçirmezlik seviyesi
3000 mm dış tente su geçirmezlik seviyesi


Altera 2 Kişilik Çift Girişli Çadır
Altera 2 Çadır, iki kişilik kubbe tipi çadırların en iyi örneklerinden biridir. Çift girişe sahiptir ve bu girişlerden biri sundurmalıdır. Bu sundurma hem bisikletler için garaj hem de kamp eşyalarını muhafaza etmek için bagaj olarak kullanılabilir. Bu alan, yağmur ve kar yağışlı havalarda ayrıca kamp mutfağı olarak da kullanılabileceği için oldukça faydalıdır.

Çift Girişli 4 Mevsim Çadır: Çift Girişli ve Bagalı 2 Kişilik 4 Mevsim Çadır İsteyenler İçin Tasarlandı.
Altera 2 Çift Tenteli Kubbe Tipi Çadır
Altera 2, çift tenteli kubbe tipi iskelet yapısıyla kolayca kurulur. Aşağıda daha detaylı anlatılacak olmasına rağmen kısaca şu şekilde kurulur; İç tente çaprazlama bir şekilde çubuklara takılır, üzerine dış tente geçirilir. Çift tenteli olması sebebiyle her iki tente arasında tüm çadırı kaplayan havalandırma boşluğuna sahiptir. Bu havalandırma boşluğu sayesinde iç oda ve dış tente arasında hava dolaşımı sağlanarak ısı optimize edilir ve nem transferi sağlanır.

Altera 2 Dört Mevsim Çadır
Altera 2, Türkiye şartlarında nerede kamp yapacak olursanız olun 4 mevsim boyunca güvenle kullanabileceğiniz bir kamp çadırı modelidir.

Dış tente ve taban kumaşının dikişleri su geçirmez bantlıdır. Hava alabilen silikon takviyeli kaplamasına ek olarak, dış tentesinin su geçirmezlik derecesi 3000 mm seviyesindedir. Altera 2 çadırı üstün kılan özelliği ise 5000 mm olan taban kumaşı su geçirmezlik seviyesidir. Tüm bu özellikleri ile minimum 36 saat boyunca test edilerek yağmur geçirmezliği onaylanmıştır.

Altera 2 kubbe tipi çadır rüzgar testine tabi tutulmuş olup, çubukları ve ipleri doğru bir şekilde kurulup monte edilirse ortalama 60 km/sa hızla esen 7 şiddetinde rüzgara ve daha fazlasına dayanabilecek bir sağlamlık seviyesinde olduğu görülmüştür.

Altera 2 Çadır Nasıl Kurulur?
Çantadan çıkan 2 adet çadır çubuğunu birleştirin. İç tenteyi yere serin ve çapraz olacak şekilde çadır çubuklarını tenteye yerleştirin. Bunun için iç tentenin köşelerindeki demirleri kullanın. Ardından iç tentede yer alan plastik çengelleri çubuklara geçirin. Çadırınız kubbe şeklinde kendiliğinden ayağa kalktıktan sonra kazıklarla yere sabitleyin ve dış tenteyi, bu kubbenin üzerine yerleştirin. Dış tenteyi, iç kısmında yer alan bağlarla çadır çubuklarına bağlayın. Son olarak geriye kalan çadır kazıklarını ve çadır iplerini kullanarak, dış tenteyi köşelerinden ve ortasından gererek yere sabitleyin. Dış tentenin iç tenteye değmemesine mutlaka özen gösterin.

Altera 2 Çadır Teknik Özellikleri
Ölçüler: (80+210) x 145  x 135 cm
Yükseklik: 135 cm
80 cm bagaj
2,35 kg ağırlık
9 mm pol kalınlığı
Dış Tente Su Geçirmezlik Seviyesi: 3000 mm, Su geçirmez nefes alabilen silikon kaplama takviyeli
Taban Kumaşı Su Geçirmezlik Seviyesi: 5000 mm, yırtılmalara karşı ekstra dirençli dokuma
2 adet iç cep ve 1 adet tavan çengeli
Taşıma çantası, çadır kazıkları ve ipleri

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: