Morakniv Companion Spark ( Kırmızı )

Marka: Morakniv
Ürün Kodu: 13571
Stok Durumu: 1
Satış Fiyatı
279.00TL

Havale (%5 İndirim)
265.05TL
   0 yorum  |  Yorum Yap
Galeri Güvenlik WhatsApp Numarası Galeri Güvenlik İletişim

Morakniv Companion Spark ( Kırmızı)

Morakniv Companion Spark en yenilikçi outdoor tasarımına sahip olan oldukça işlevsel bir üründür. TPE Kauçuk kabzesine bütünleşmiş yüksek kalitedeki magnezyum çubuğu ile kamp ateşi yakabilmenizi mümkün kılar.

Morakniv Companion Spark, tam anlamıyla hayati idame etmekte kullanılacak olan özelliklere sahip bir outdoor bıçağıdır. 2,5 mm kalınlığına sahip yalnızca 128 gram ağırlıktaki bu ürünün taşıması ve muhafazası son derece kolaydır. Kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz ve ağır işlerde ilk başvuracağınız bıçak olacak bu ürün Kaliteli ve işlevsel ürünleri ile dikkat çeken Morakniv, Companion Spark modeliyle, bıçak tutkunlarının beğenisini toplamıştır.

Morakniv Companion Spark, Doğa-BUSHCRAFT, Koleksiyon, Avcılıki günlük gibi kullanım alanlarına sahiptir ve sizlere Morakniv kalitesiyle sunulur.

Companion Spark

Bushcraft bıçapı ile pek çok işi yapabilmeniz mümkündür. Bunu en yalın şekilde özetlememiz gerekirse, örneğin bir ağacı kestikten sonra aynı bıçakla bir av eti kesebilmenize imkân tanır. Bununla birlikte en zor şartlar da göz önünde bulundurulduğu takdirde bushcraft bıçağı kullanarak kendi derinize müdahalede bulunabilmeniz de olasıdır.

Bushcraft bıçaklarının kolay körelmemesi ve köreldiği zaman da kendi başına kolayca bilenmesi gerekir. Bu av bıçakları bilendikten sonra bir neşter keskinliğine ulaşmalı ve kullanıcısına her alanda yardımcı olmalıdır. Bu bıçakların en temel amacı doğada hayatta kalmanız için size geniş kullanım olanağı sağlamaktır.

Morakniv Companion Spark, siyah tasarımı ve işlevsel özellikleri nedeniyle neredeyse yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir üründür. Morakniv Companion Spark’a sahip olduğunuz takdirde her zaman bir kamp ateşi yakmaya hazır olacaksınız! Bu da size kamplarınızın çok daha kolay ve keyifli geçmesini sağlayacak.

Ürünün Genel Özellikleri

Morakniv 'in en sevilen serilerinden olan Companion serisinin en yeni üyelerinden biri olan Companion Spark, siyah tasarımıyla oldukça şık bir üründür. Ürünün namlu Boyu 10,4 cm, toplam boyu ise 23,8 cm’dir.

Companion Spark, üreticileri Morakniv tarafından yüksek performans verme amacıyla tasarlanmıştır. Aklınıza gelebilecek her türlü koşulda kullanılabileceğiniz Companion Spark, en dayanıklı çeliklerden olan İsveç Paslanmaz çeliğinden üretilmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. TPE kauçuktan yapılmı kabzesi ise size en iyi tutunmayı verdiği gibi ergonomik yapısı ile de konfor vaat eder.

Birçok özelliği nedeniyle sevilen ürünün en önemli özelliklerinden bir diğeri ise magnezyum çubuğudur. Companion Spark’ın polimer malzemeden üretilen kılıfı ise belinize, sırt çantanıza ya da bir bıçağı takabileceğiniz her yere kolaylıkla takılması için tasarlanmıştır.
Morakniv Companion Spark bizler için en yenilikçi outdoor tasarımına sahiptir . Kabzesine entegre edilmiş yüksek kalitedeki magnezyum çubuğu ile eliniz her zaman bir kamp ateşi yakmaya hazır olacak, kamplarınızı sizin için kolaylaştıracak .
 
Morakniv 'in en sevilen serilerinden olan Companion serisinin en genç üyesi olan Companion Spark , Spark yüksek performans verip sizler içinde güvenilir bir dost olması için tasarlandı . Her türlü koşulda kullanılabilecek Spark , En dayanıklı çeliklerden olan İsveç Paslanmaz çeliğinden üretilmiştir . Biley uzun gider bakımı kolay olur . TPE kauçuktan yapılmış kabzesi size en iyi tutunmayı verdiği gibi ergonomik yapısı ilede konforu bir arada sunmaktadır . Magnezyum çubuğu en kalitesinden üretilerek her koşulda doğru ateşlemeyi sağlayıp sizi yarı yolda bırakmamak için tasarlandı . Polimer malzemeden üretilen kılıf , belinize sırt çantanıza yada bir bıçağı takabileceğiniz yer yere kolaylıkla takılması için sunuldu.
 
Namlu Boyu : 10,4 cm
Et kalınlılığı : 2,5 mm
Toplam boy : 23,8 cm
Ağırlık : 128 grm
Çelik : 12c27 İsveç Paslanmaz Çelik
Kabze : TPE Kauçuk
Kılıf : Var

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: