MSR PocketRocket® Deluxe Ocak

Marka: MSR
Ürün Kodu: 10955
Stok Durumu: 1
Satış Fiyatı
834.04TL

Havale (%5 İndirim)
792.34TL
   0 yorum  |  Yorum Yap
Galeri Güvenlik WhatsApp Numarası Galeri Güvenlik İletişim

Bu gelişmiş PocketRocket soba, regüle edilmemiş teneke kutuya monte sobalara göre sürekli olarak daha hızlı kaynama süreleri sunan, her koşullu ortamlar için ideal hale getiren bir basınç regülatörü gibi üstün özelliklere sahiptir. PocketRocket 2 ocaktan biraz daha ağır (10 g / 0,3 oz veya iki nikel ağırlığı) olan bu ultra hafif lüks versiyon, şimdiye kadar ürettiğimiz en dayanıklı push-start Piezo Igniter ve daha iyi ısı için geniş bir brülör kafasına sahiptir. dağıtım ve kaynatma. Yolda hızlı ve hafif seyahat eden sırt çantalı gezginler veya Cascade Range'de kısa bir hafta sonu için bu lüks model, ultra hafif sınıfında en iyi genel pişirme deneyimlerinden birini sunar.

Sürekli Hızlı: Basınç regülatörü, soğuk havalarda ve düşük yakıtla bile sobanın hızlı kaynama sürelerini korur.
    Ultra hafif: Yalnızca 83 g (2,9 oz) ve ultra paketlenebilir; ultra hafif sırt çantasıyla seyahat için menü seçeneklerini genişletir.
    Push-Start Ateşleme: Hızlı, güvenilir piezo aydınlatma; Maksimum dayanıklılık için kıvılcım ateşleyici brülör içinde korunmuştur.
    Geniş Yakıcı: Rüzgar direncini artırır ve mükemmel pişirme çok yönlülüğü için kaynama kontrolü ile birleştirir; rüzgar engelleyici brülör dudağı.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: